KONKURS WEWNĘTRZNY "PTASIA STOŁÓWKA"

W październiku zorganizowaliśmy konkurs dla naszych przedszkolaków i rodziców "Ptasia stołówka"

Głów­nym za­ło­że­niem kon­kur­su było u­wraż­li­wie­nie dzie­ci na pomoc pta­kom w o­kre­sie zi­mo­wym, roz­wi­ja­nie wy­obraź­ni prze­strzen­nej i u­mie­jęt­no­ści ma­nualnych, wspól­ne ro­dzin­ne spę­dza­nie czasu wol­ne­go na kon­struk­tyw­nej za­bawie i nauce. Ilość karm­ni­ków prze­ro­sła nasze o­cze­ki­wa­nia. To 30 karm­ni­ków róż­nej wiel­ko­ści, ko­loru, wy­ko­na­ne z róż­norodnych ma­te­riałów. Za­chwy­ci­ła nas każda „pta­sia sto­łów­ka”. Ko­mi­sja kon­kur­sowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników. Jury do­ce­ni­ło o­grom­ny na­kład wło­żonej pracy, wpły­wa­ją­cy na bez­pieczeń­stwo pta­ków, es­tety­kę i funk­cjo­nal­ność karm­ni­ków. Gra­tu­luje­my po­my­słów i dzię­ku­je­my ro­dzi­com za włą­cze­nie się w akcję. Karm­ni­ki zostaną roz­miesz­czone na terenie ogrodu  naszego przedszkola i będą słu­żyć pta­kom w trud­nych, zi­mo­wych dniach. Koordynatorami konkursu były panie: Kazimiera Stankiewicz, Weronika Jurkiewicz.