Segregacja śmieci- ważna sprawa i dobra zabawa

Wróżki i Czarodzieje dowiedziały się ważnych informacji na temat właściwego segregowania odpadów, tak by można je było odzyskać.

Najpiękniejsza Ekologiczna Marzanna u Wróżek i Czarodziejów.

Z okazji  pierwszego dnia wiosny, w naszym przedszkolu odbył się konkurs na  "Najpiękniejszą ekologiczną Marzannę".   Z grupy II Wróżki i Czarodzieje w konkursie uczestniczyło i nagrody zdobyło, troje dzieci: Marysia, Bartosz oraz Julia. Serdecznie gratulujemy!

Przedstawienie teatralne pt."12 miesięcy"

W piątek, 8 Marca w naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk " Kukiełki z igiełki" z Lublina. Artyści zaprezentowali dzieciom przepiękny spektakl teatralny pt." 12 miesięcy" opowiadający o przyjaźni, zaufaniu oraz o serdeczności wobec innych.

Dzień Kobiet

W przedszkolu Dzień Kobiet to doskonała okazja, by nauczyć maluchy szacunku i uznania dla płci pięknej.  W grupie Wróżki i Czarodzieje,  chłopcy tak oto składali życzenia swoim koleżankom.

Dzień Pisarza

W  "Dniu Pisarze", przedszkolaków odwiedziła pani Milena z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie. Przeczytała dzieciom jedną z ulubionych książek  przedszkolaków, "Franklin i super bohater"