Wigilia w przedszkolu

W dniu 21 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się
Jasełka Bożonarodzeniowe oraz spotkanie opłatkowe.

Przedstawienie pt. "Bajkowe Święta z dziewczynką z zapałkami", przygotowane przez przedszkolaków z grupy "Mądre Sówki",  było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością m.in.: Pani Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta Dęblin, Pan  Waldemar Chochowski – Przewodniczący Rady Miasta Dęblin, Pani Anna Wojdyła-Pawlak – Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych, ksiądz proboszcz Zbigniew Daniluk. Po części artystycznej głos zabrała pani Dyrektor Dorota Wójcicka dziękując przedszkolakom za występ. Następnie, orędzie wygłosił ks. proboszcz Zbigniew Daniluk. Po wysłuchaniu Słowa Bożego oraz modlitwie przedszkolaki zostały obdarowane przez księdza pamiątkowymi obrazkami.  Po przedstawieniu wykonanym przez dzieci, Burmistrz Miasta Dęblin pani Beata Siedlecka podziękowała za przepiękny występ, za pokonanie tremy oraz wczucie się w odgrywane role, złożyła dzieciom, pracownikom przedszkola, oraz wszystkim zebranym życzenia świąteczne.  Nie obyło się bez niespodzianki, pani burmistrz złożyła na ręce pani dyrektor Doroty Wójcickiej słodki upominek dla wszystkich przedszkolaków.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, za zaangażowanie, pomoc i przygotowanie wspaniałych strojów. Dzieciom składamy gratulacje za piękny występ i odwagę.